02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HİZMETLERİMİZ

Salonumuzda sunduğumuz hizmetler

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonu

Pendik'te Dini düğün için salon arayan müşterilerimize 500 Kişilik şık tasarımlı salonumuzda ağırlamaktan onur duyarız. Bayan erkek aynı salon da fakat paravanla ayrılmış olan bölümlerde bayanlar ve erkekler sahneyi görecek şekilde salonumuz dizayn edilmiştir. Ayrıca bayanlar tarafında büyük perdeden de tüm program izlenebilmektedir. Yemekli dini düğün salonu arayanlar için Pendik bölgesinin en şık salonu Asır düğün davet kına salonu sizlerin hizmetinde.

 

İslami düğün yapacakların pendik bölgesinde ilk tercihi olmaya devam ediyoruz. İslami hassasiyeti olan müşterilerimize salonumuzu usülüne göre ikiye bölüyoruz ve huzurla rahat bir şekilde islami düğün için salonumuz da vakit geçirebiliyorsunuz. İslami düğün için salonumuzda semazen ekibi ilahi grubu hizmeti de vardır.

 

Yemekli islami düğün yapacak olan müşterilerimize asır düğün salonu olarak Pendik'te hizmet veriyoruz. İslami düğün organizasyonu için Pendik'te salon arayan müşterilerimiz bize ulaşabilir ve sizlere sunmuş olduğumuz kampanyalardan yararlanabilirsiniz..

WHATSAPP'TAN SOR

pendik düğün salonu

 

pendik dini düğün salonu

 

bayan erkek ayrı salon pendik

 

pendik düğün salonları

 

pendik kına salonu

 

pendikte düğün salonu kiralama