02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Hakkımızda

Hakkımızda

SALON ASIR

 

Yılların Tecrübesiyle Sizlere Düğün Davet Kına Organizasyonları Konusunda Salon ve Organizasyon Hizmeti Sağlamaktayız. En Güzel Düğün Nişan Kına ve Sünnet Düğünleri için Bizimle İletişime Geçiniz. Pendik Bölgesinin En Güzel Salonunda Sizleri Ağırlamaktan Mutluluk Duyarız. Salonumuz Osmanlı Mimarisi ve Selçuklu Mimarisinden Esinlenerek Hazırlanmış Olup Şık Masa Dizaynı Profesyonel Ekibi ile Hayatınızın En Önemli Gününü Unutulmaz Bir Organizasyonla Sizlere Pendik Düğün Salonunda Yaşatıyoruz..

 

SALON ASIR DÜĞÜN DAVET KINA

 

Salon asır düğün davet kına gibi her türlü organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. Özel günlerinizde şık, kaliteli, görseli yoğun olan ve sunumları birbirinden lezzetli yiyecekler ile harika zamanlar geçirebilirsiniz. Özel günlerde özel anlar yaşayıp yaşadıkları o anları yakınları ile paylaşmak istemek herkesin hakkıdır. Şık ve özel tasarımlar ile hazırlanmış davetler vererek adlarınızdan bahsettirmek istemez misiniz?

 

Tabi ki herkes vermiş olduğu davetin şıklığından ve güzelliğinden bahsettirmek ister. Biz ise vereceğiniz davetlerinizin istediğiniz kadar şık ve güzel olması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Farklı temalar, en son çıkan tasarım ve ürünler ile sizlere çok eğlenip görsel olarak beğeneceğiniz bir organizasyon yaşama imkânı tanımaktayız. Sizleri yormadan fazla uğraş vermenize imkân tanımadan adeta oturduğunuz yerden en şık organizasyonlara imza atmanızı sağlamaktayız.

 

Salon Asır Düğün Davet Kına organizasyonları yapan bir şirket olarak verdiğimiz hizmette ilk olarak planlama yapmaktayız. Yapılan planlamalarda müşteriler ile ortak olarak çalışılması gerektiğine inanmaktayız. Organizasyon sahibinin ne tür bir organizasyon istediği, zevkinin nasıl olduğu ve ne tür aktiviteler istediği önemli bir konudur.

 

 Bu sayede yapılacak olan organizasyonlar daha başarılı olacaktır. Pendik'te Organizasyon işlerinde hizmet veren bir kurum olarak düğün, kına, nişan, sünnet ve davet organizasyonlarınızda her türlü konsepti kullanabilecek güce sahibiz. İşinin ehli personellerimiz servis esnasında hizmet verecek olan personellerimiz, eğlencede yardımcı olacak personellerimiz birbirinden başarılıdır. İşini nasıl yapacağını bilmek ve hizmetleri yerinde verebilmek oldukça önemlidir. Pendik'te bizi tercih ettiğinizde verilen hizmetlerin kalitesini ve şıklığını daha yakında göreceksiniz.

 

Hayatınızda belki de en önemli hatta bir defa yaşayabileceğiniz bir organizasyon için büyük heyecan ve çaba harcayacaksınız. Şirketimiz ise sizin bu heyecanınızda harcayacağınız çabayı daha aza indirgemektedir. Bunu ise yapacağımız planlama ve organizasyonlardaki uğraşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Bizim amaçlarımız arasında çiftlerin en mutlu günlerinde onları daha da mutlu edebilmek ve bu mutluluklarına en yakınlarını dahil etmek vardır. Vermiş olduğumuz hizmetleri de bu yönde yapmaktayız.

 

 

Yapacağı organizasyonların başarılı ve unutulmaz olmasını isteyen kişiler bizi aramalı. Bizi arayarak istediğiniz güzellikte ve şıklıkta organizasyonlarda ev sahipliği yapabilirsiniz. Pendik Salon Asır Düğün Davet Kına organizasyonları yapan bir firma olarak her daim hizmet vermekteyiz. Fakat vereceğiniz organizasyonlarınız için daha önceden tarih almalısınız. Bu sayede yer sorunu yaşamaz ve davetler için yapılacak hazırlıklarda daha çok başarı elde edilir, bu sayede daha mutlu olursunuz.