02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Pendik’te şık düğün salonları

Pendik’te şık düğün salonları

PENDİK’TE ŞIK DÜĞÜN SALONLARI

 

Pendik’te şık düğün salonları arasında liste başında bulunmaktayız. Organizasyonlarınızın başarılı olması için düğün salonlarının da özel ve güzel olması gerektiğine inananlardanız. Özellikle düğün salonlarında olan kolonlar organizasyonun kötü olmasına neden olur. Bizim sahip olmuş olduğumuz salonda kolon sorunu yaşamazsınız. Ayrıca salonumuzun dizaynı ve yapısı gereği istediğiniz her türlü şıklığa sahip düğünü yapabilirsiniz. Bu heyecanlı ve stresli koşuşturmalarda istediğiniz rüya gibi düğüne sahip olabilmeniz için yapmanız gereken en önemli şey önceden planlama yapmaktır. Düğün gününüz belli olduğu anda düğün salonundan gün almalısınız. Bize gelen ve düğün günü için yer ayırtmak isteyenler için istedikleri gün de yer vermeye çalışırız. Daha sonra düğünün nasıl istendiği ve nasıl yapılacağı hakkında konsept belirlenir. Belirlenen konsept için gerekli olan hazırlıklar yapılır. Yapılan hazırlıklarda özellikle kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Çünkü düğünün şık ve ihtişamlı durması organizasyonda kullanılan malzemeler ve düzenleme şekli ile alakalıdır.

 

Düğün gününüzde özel olmak sizlerin elinde. Pendik’te şık düğün salonları arasında en iyisi olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bunu ise yapılan işlerdeki disiplinli ve özenli çalışmalarımız ve işleriniz başarılı şekillerde yapan personellerimiz sayesinde yapmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız işinde başarılı olan işlerini disiplin ve başarılı şekilde yapan işinin ehli kişilerdir. Her geçen gün çıkan yenilikleri yakından takip ederek moda olan çalışmalar ile düğünlerinizi hayallerinizden öteye geçirerek prens ve prensesler gibi bir an yaşamanız için elimizden geleni yapmaktayız. İstediğiniz düğünler ve organizasyonlar için bize gelerek ya da telefon numaralarımızdan arayarak istenen ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz. Verilen ücretler ise davetli sayısı ve istenilen organizasyonlara göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun organizasyon ve düğün davetlerimiz bulunmaktadır.

 

Düğün konseptleri arasında yemekli olanı seçtiğinizde verilecek olan davetlerdeki menülere ekstra özen gösterilmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde empati yapmaktayız. Şöyle ki yemekli menülerde verilecek olan yemeklerin şık görünmesi ve lezzetli olmasına gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. İçimize sinmeyen bir yemek olduğunda o yemeği asla düğünde size ve sevdiklerinize asla vermeyiz. Çalışma ilkemizin arasında kaliteli hizmet sunmak ve müşterilerimizin yüzünü güldürmek vardır. Düğününüzdeki eğlence için gerekli olan müzik organizasyonunda yine sizin zevkiniz önem kazanmaktadır. Sizin isteğinize yönelik olarak yöresel müzik kültürünüzü yansıtabilir ya da günümüz müziğinden karışım ile kulaklarınızın pası silinirken harika dakikalar ve saatler arasında zamanın hiç bitmemesini istersiniz. Bırakın güzel saatlerin arasında kaybolmanızı sağlayalım.