02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik Kına Salonları

PENDİK KINA SALONLARI

 

Gelenek ve göreneklerimize göre düğün ve nişanlar kadar kınalarda önemli bir yere sahip olduğu için Pendik Kına Salonları çok sayıda bulunmaktadır. Biz ise çok sayıda olan bu salonlar arasında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ve süslemeler ile farkımızı ortaya koyduk. İlk olarak şunu söylemeliyiz ki kullandığımız malzemelerde kaliteli olması ve en son moda olan kumaş ve renklerden olmasına özen göstermekteyiz. Kullanmış olduğumuz ürünlerin kaliteli olması kadar organizasyonlarında güzel olması ve eğlenilmesini için çaba sarf ediyoruz. Kına gecelerinin de en az düğün geceleri kadar şık ve eğlenceli olması gerektiğine inanmaktayız. Kına ve düğün organizasyonları özellikle gelin adayları için büyük önem taşımaktadır. Çünkü insanlar bu anlarını belki de hayatlarında bir kez yaşayacaktır. Hali ile bu anların unutulmaz, şık ve güzel olması gerekmektedir. Gelen davetliler ise bu davetlerde eğlenip çiftlerin mutluluklarına dahil olmak isterler. Salon Asır sizlere unutulmaz kına geceleri yaşatıyor.

 

Pendik Kına Salonları arasında sahip olmuş olduğumuz yer itibari ile bütün organizasyonlarımızın istediğiniz ve en iyi şekillerde olmasına özen göstermekteyiz. Kına geceleri için birbirinden farklı alternatifler ile çeşitli organizasyonlar hazırlayan firmamız belirli dönemlerde çiftler için kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar ile daha az bütçelere istediğiniz kına organizasyonunu yapabilirsiniz. Düğün hazırlığı, ev ihtiyaçları derken birçok miktarda bütçeler ayırmak gerekmektedir. Biz de yaptığımız bu kampanyalar ile bütçelere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu kampanyalar dahilinde yapılacak olan organizasyon hazırlıkları ve sunumlarda çeşitler bulunmaktadır. Müşterilerimizin talep ve isteklerine uygun olarak ücretlerde değişiklik olmaktadır.

 

Yapacağınız kına organizasyonları için sizlere özel konseptler hazırlamaktayız. Bu konseptlere uygun olarak süslemeler, eğlenceler ve sunumlar yapılarak tam bir kompozisyon oluşturulmaktadır. Konseptinizi ister eski dönemlere uygun olarak, yöresel olarak, Osmanlı tarihine uygun olarak ya da bulunduğumuz dönemin moda olanlarına uygun olarak hazırlayabilmekteyiz. Kınanızda isteğinize bağlı olarak davullu zurnalı eğlence hazırlayabilmekteyiz. Gelinin kaftanından taşınacağı tahta kadar özel süslemeler ile uyum yakalayıp görsel olarak da doyum yaşayabileceğiniz kına gecelerine attığımız imzalar ile tercih edilebilirliğimizi arttırmaktayız. Bundan sonraki yapacağımız başarılı ve orijinal çalışmalar ile de başarımıza başarı katarak özel günlerinizi daha özel yaşamanıza yardımcı olacağız. Kına gecelerinde önceliğimiz gelinin ön planda tutularak en mutlu anlarını yaşarken sevdiklerini bu mutlu anlarına dahil etmektir. Gelin gecenin yıldızı olarak parlar iken sevdikleri onları izlemektedir. Biz ise bu anların unutulmaz olması için gerekli olan fotoğraf çekimlerini yapıp kameraya o anları alarak ölümsüzleştirmekteyiz .