02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik’te yemekli düğün salonu

PENDİK’TE YEMEKLİ DÜĞÜN SALONU

 

Pendik’te yemekli düğün salonu şirketimiz yemekli düğünleriniz de sizlere sunacağı lezzetli yemek ve aperatifler ile farklı tatlar yaşatıyor. Biz yapılan yemeklerin lezzetinden, yapılan organizasyonun şık ve güzel olmasına kadar ekstra olarak özen göstermekteyiz. Bunun nedeni ise her ne kadar yakınlar düğüne davet edilse de birçok kişi tarafından gelinin makyajı ve gelinliği, davet yemeği, yapılan ikramlar ve daha birçok şey eleştiri konusu olmaktadır. Fakat daha önceden yapılacak planlamalı ve bu planlamalarda yapılacak olan özenli çalışmalar ile bütün bu eleştiri oklarını daha iyi yöne çevirmek sizlerin elinde.

 

Pendik düğün salonu olan Salon Asır'a geldiğiniz taktirde sizlere sunacağımız örnek menü ve giydirmeler ile şık ve kaliteli ikramlarımızı daha yakından görme imkânınız olacaktır. Yemekli düğün davetlerini kişilerin isteğine göre hazırlamaktayız. Yemek çeşitleri ve ikramlarda çok fazla alternatifler sunmaktayız.

 

Pendik'te Yemekli olarak yapılacak düğünlerde ekstra çalışmalar yapılması ve bu çalışmaların daha önceden planlanması gerekmektedir. Yemeklerde kişilerin bütçe ve isteğine göre beyaz et, balık veya kırmızı et tercih edilir. Bunun yanı sıra aperatif, meze ve ara sıcaklarda da oldukça fazla tercih hakkınız bulunmaktadır. Aşçılarımız işinde uzman birbirinden lezzetli yemek yapan ve bu yemeklerin dizaynına ekstra özen gösteren kişilerdir. Servis esnasında sizlere hizmet verecek olan kişiler ise disiplinli, güler yüzlü ve pratiktir. Düğün salonumuzun süslemesini en son trend olan ürünlerden kullanan ve birbirine uyumlu giydirmeler ve süslemeler yardımı ile o mekânımızı şıklığa boğacak çalışanlarımız ila sizlere unutamayacağınız bir düğün yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

 

Yapacağınız düğün için bütçe ayırıyorsunuz ve hayatınızı birleştireceğiniz çok sevdiğiniz kişi ile beraber bunun için zaman harcıyorsunuz. Bu yüzdende her şeyin mükemmel olmasını istemek en doğal hakkınız. Her şeyin güzel olması için en kaliteli ve en iyi ürünleri kullanmak ve unutulmaz anlar yaşamak istiyorsunuz. Bizde sizler için hazırladığımız organizasyonlarda en kaliteli ürünleri kullanıp en şık olan ürünlerden tercih ederek çok şık ve kaliteli organizasyonlar hazırlayarak verdiğiniz paranın karşılığını fazlası ile salonumuz da almanızı sağlamaktayız.  Sizlere daha farklı yemekli organizasyon yapma imkânı tanımaktayız. Pendik'te yemekli düğün imkanı sağlayan salon asır otel konseptinde hazırlanan yapısıyla sizlere unutulmaz düğün organizasyonları sunuyor. Örneğin konsept içerikli teması olan yemekli düğün yapabilirsiniz. Eğer temalı konsepti olan bir düğün ister iseniz yapılacak olan ikramlarda o ana temaya göre hazırlanır ve o yönde hizmet verilir. Sizlere yapacağımız tavsiyelerden bir diğeri ise davet edeceğiniz kişilerin yeme kültürüne uygun olan yiyeceklerden tercih etmelisiniz. Siz ve sevdiklerinizin en mutlu gününde yanınızdayız.