02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Şeyhli düğün salonları

ŞEYHLİ DÜĞÜN SALONLARI

Salon Asır Düğün Davet Kına Salonu düğünlerinizi huzur ve güven içinde geçirmeniz için durmadan çalışmaya devam etmektedir. Bu özel günü istediğiniz gibi geçirmeniz için her detaya özen göstermekteler. Şeyhli düğün salonları  hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte. Uzman ekibi sayesinde tüm düğünleriniz hayal gibi geçmektedir.

 

 

Asır Düğün Salonu Şeyhli’de Sizleri Bekliyor

Asır Düğün Salonu sizin kendi organizasyonlarınızda düşünemeyeceğiniz her detayı ayrı ayrı düşünmektedir. Sizin için özel olan düğün gününüzde stresten dolayı panik yapma ihtimaliniz çok doğal. Bu riski göze almamanız ve Asır organizasyon ile çalışmanız sizin için daha uygun olacaktır.

Bütün enerjiniz ve zamanınızın size kalmasını istemez misiniz? Düğün planlarken, dekorasyon, yiyecek, içecek, süslemeler, müzik, İslami düğünlerde ilahi gurubu bulmak gibi birçok uğraşı firma sizin için yerine getirmektedir.

Üstelik ayarlamak zorunda kalacağınız her kalem ayrı bir masraf yaratırken Asır organizasyon bütününde bu hizmetlerin hepsi için çok uygun ücretler talep etmektedir. Düğünüzün için ilk adım konsept belirlemek olacaktır. Belirlenen konsept doğrultusunda organizasyon gerçekleştirilir.

Şeyhli  düğün salonları İslama uygun düğünler, şenlik havasında geçen sünnet düğünleri, konsept kına geceleri ve rüya gibi düğünler organize etmektedirler.

Düğününüzde isteklerinizi de göz önünde bulundurarak son trend konseptler uygulamaktadırlar. Seçilen tüm renkler, müzikler, çiçekler ve diğer tüm detayları modernize bir şekilde uygulamaktadırlar. 

Asır Düğün Salonu Hizmetleri

Asır Düğün Salonu birçok bölgede olduğu gibi Şeyhli’deki düğün salonlarında da profesyonel çalışmalarından vazgeçmiyor. Sizin hayal ettiklerinizi hayata geçirebilmek adına her bir detayı dikkatle düşünerek oluşturan firma gecenin sonunda sizin yüzünüzde mutlu bir gülümseyişi hayal ederek hizmet vermektedir. Çocukların olduğu kadar büyüklerin de bayıldığı pamuklu şeker arabası, İlahi gurupları, Hint kınası organizasyonları ve çok daha fazlası ile düğünleriniz harikalar diyarında gibi geçecektir.

Tüm düğün salonlarında aynı derecedeki kalitesi ile hizmet veren Asır organizasyon asla kaliteden ödün vermemektedir. Sizlere sunulan konseptlere ekleme yapmak isterseniz dileklerinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır. Sadece hayal edin ve hayalinizi Asır organizasyon ekibine aktarın. O mutlu gece geldiğinde kendinizi hayal ettiğiniz her şeyin içinde bulacaksınız. Sadece bir gece olmasına karşın hayatınız boyunca akıllarda kalacak muhteşem bir rüyayı sizlere yaşatmak firma için mutluluk ve gurur kaynağıdır.