02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

DÜĞÜN SALONU

DÜĞÜN SALONU

 

Hayal ettiğiniz ve hayatınızda en önemli an olan düğünleriniz için aradığınız düğün salonu ve organizasyonlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. En heyecanlı, en özel, en önemli telaşlarınızın içerisinde biliyoruz ki düğününüz için en uygun düğün salonunu bulmak ve yapılacak olan organizasyonun nasıl olacağı düşüncesi ve arayışı var. Artık bu arayışı yapmanıza ve telaş etmenize gerek yok. Bulunduğumuz yere gelerek salonun nasıl olduğuna kolon var mı yok mu istediğiniz büyüklükte mi bütün bunlara bakabilirsiniz.

 

 Düğün salonlarında en çok şikâyet edilen ve istenmeyen konulardan bir tanesi kolan problemidir. Kolonların çok olması nedeni ile misafirleri görüş alanlarının ve hareket alanların daralması ile büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Yapılan hazırlıklar ise bu kolonlar nedeni ile görülmemektedir. Biz ise salonumuzun alanının geniş olması ve kolonların az olup görüş açılarını kapatmaması nedeni ile çok şık organizasyonlara imzalar atmaktayız.

 

Hayallerinizdeki düğün organizasyonlarını bize söyleyin üzerlerine daha fazlasını ekleyerek rüya gibi bir gece yaşayın. Yaşadığınız bu geceye sevdiklerinizi de ortak ederek mutluluğunuzu paylaşın ve büyütün. Düğününüzün yemekli olması, aperatifli olması, ikramlı olması ya da kokteyl tadında yaşanması tamamı ile sizin elinizdedir.

 

Seçeneklerimiz arasından zevkinize ve bütçenize en uygun olanını seçerek istediğiniz düğüne sahip olabilirsiniz. Düğün salonumuzu sizin seçmiş olduğunuz konsepte uygun olarak hazırlamaktayız. İlk giriş yapmış olduğunuz yerden masanıza kadar hazırlanan özel süslemeler ve ışık şovları eşliğinde gecenin yıldızı olarak parlayacak ve kendinizi çok ünlü yıldızlar gibi hissedeceksiniz. Zaten olması gereken de tam olarak o. Sonuçta o gece size ait ve en çok siz göz önünüzde olmalısınız ve mutlu olmalısınız.

 

Hayatınız için en mutlu olacağınız o özel günde siz ve yakınlarınız için beklenmedik sürpriz ve sunumlar ile inanılmayacak anlar yaşamaya hazır iseniz bizi arayız. Salonumuzda dekor, müzik, ikramlar sizin hayal ettiğinizden daha şık ve güzel olacaktır. Bu hazırlıkların başarılı olmasını her an çıkan yenilikleri takip edip bunları hazırlığını yapan kişilerin işlerini disiplin ile çok iyi şekilde yapmasından kaynaklanmaktadır.

 

Ayrıca sizler için hazırladığımız organizasyondaki en mutlu anlarınızı ölümleştirebilirsiniz. Biz bu noktada sizler için profesyonel çekim ekipleri ayarlayarak o anları aydını ve fotoğraf çekimlerinin yapılmasını sağlamaktayız. Düğünlerde yapılacak olan kamera çekimleri ve fotoğraf çekimleri en az yapılacak düğünün organizasyonu kadar önem taşımaktadır. Yapılan işlerin başarısı o işlerin yapılmadan önce planlanması ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirilmesinden geçer. Bizi arayın en özel gününüzde yanınızda olalım.