02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Organizasyon Dahil Kına Mekanı

Organizasyon Dahil Kına Mekanı

 

Günümüzde birçok kişi özellikle uygun yerleri olmadığı için Organizasyon dahil kına mekanı hizmetleri vermekte olan firmalardan yardım almaktadırlar. Sıradan bir kına olmasını istemeyen ve her özelliği ile çok farklı bir etkinlik olmasını isteyen insanlar genellikle bizlerle iletişime geçerek kısa zaman içinde hayallerinin gerçekleşmiş olmasını sağlayabilmektedirler. Kısa zaman içinde birçok kişinin tek adresi haline gelen Pendik Asır Düğun Davet ve Kına Salonu verdiği tüm hizmetler ile insanların bu beklentilerini tam olarak karşılayabilmektedir.

Hazırlanan özel organizasyonlar ile etkinliklerin tam anlamı ile unutulmaz geçmesini sağlayan ekip arkadaşlarımız her adımda son derece dikkatli davranarak insanların bu özel günlerini daha özel hale getirmeye çalışmaktadırlar. Bilindiği gibi düğün veya kına gibi etkinlikler her zaman için insanların en önemli ve en özel günleridir. Herkes bu günlerinin kusursuz bir şekilde geçmesini ve sevdikleri kişiler ile doyasıya eğlenecekleri bir gün olmasını istemektedirler. Bunun için kimi zaman kendi çabalarının yeterli olacağına inanmayan kişiler profosyoneller ile çalışmayı tercih etmektedirler.

Organizasyonlu Kınalar İçin Doğru Adres Pendik Salon Asır

İşte bu sebeple bizler her zaman için insanların en çok talep gösterdikleri ve hazırladıkları etkinliklerini tahmin ettiklerinden daha kaliteli geçmesi için ellerinden geleni yapan bir firma olmayı başardık. Bu konuda kesinlikle risk almadan ilk seferde en doğru seçimleri yapmak isteyen kişiler bizlerle çalışarak kısa zamanda tüm amaçlarına ulaşabileceklerini de bilmektedirler. Pendik'te Organizasyon dahil kına mekânı bulmak isteyen kişiler genellikle bizleri seçerek kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bu konuda her zaman en kaliteli hizmetleri verebilen salonumuz insanların kına etkinliklerinde gerekli tüm organizeyi yapabilmektedir.

Deneyimli çalışanları sayesinde kısa zaman içinde en kalabalık kitlelerin dahi keyifli ve konforlu bir şekilde zaman geçirebilecekleri etkinlikleri düzenleyebilen salonumuz da bunun için gerekli tüm teknik detaylara yer verilmiştir. Bu özel günde etkinlik sahiplerinin özel isteklerine de çok büyük önem vermekte olan ve gelen talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için tüm olanaklarını kullanan salon çalışanlarımız bu sayede bizleri seçen kişilerin asla pişman olmamalarını sağlayabilmektedirler.

En Kaliteli Organizasyonlar İle En Kaliteli Kınalar

Edindiği deneyimler ile en özel organizasyonlara son derece sıkı bir şekilde hazırlanan ve hiçbir detayı atlamayan çalışanlarımız bu konuda en güvenilir iş ortaklarından biri olduğunu da artık herkese kabul ettirmiştir. Bu sebeple özellikle Pendik, Kaynarca, Kartal,Tuzla ve Kurtköy'de  organizasyon dahil kına mekânı arayan kişiler her zaman bizleri seçerek amaçlarına ulaşabilmektedirler.

pendik kına salonu kiralama

Her şey dahil 3500 TL

Full HD Kamera Çekimi

Fotoğrafçı

Özel Tasarım Gelin Kaftanı (Renk ve Model Seçenekli )

Gelin hanım için özel tasarım taç ve kemer, kolye

Karşılamada Hazırlanan Şık Masa

Özel Kına Tahtı-Cibinliği Ve Minderleri  Pufları Rolaplar

Konsepte Uygun Kına Tahtı Halısı

İsminize Özel Kınamıza Hoşgeldiniz Karşılama Panosu

Özel Tasarım Gelin Bendiri

“Kınamıza Hoş Geldiniz” Hatıra Fotoğraf Çekim Çerçevesi

Konuşma Baloncuklar

2 Kişilik Özel Kıyafetli Bayan Nedime Ekibimiz 

Bayan Dj – Müzik Arşivi -Leptop Ve Genel Sunumlar

Davetlilerin Karşılanması Özel Karşılama Masasında  (Lokum Ve Osmanlı Şerbeti İkramı)

Gelin Çıkışı ( Nedimeler, Dansçılar, Davul, Tefler, Volkan Ve Konfetiler Eşliğinde Gelini Sahneye Çıkartma Konukları Selamlama)

Davul Show Ve Kınacı Kızlar Gösterisi

Kına Gecesi Başlangıcından Bitişine Kadar Tüm Hizmeti Bayan Kına Ekibimiz Sağlamaktadır.

Kına Yakma Ve Gelenekleri Gerçekleştirme Merasimi (Nedimeler Ve Kına Ekibi Eşliğinde)

Rengarenk Kuşağı

İçi Dolu Süslü Testi   - Testi Kırma Oyunu

Gelin Duvağı Ve Eldiveni

Damat Bey İçin  Kostüm (Yelek Ve Fes - Padişah Kostümü)

Gelin Hanımın Arkadaşlarının Kaftanları   (10 Adet)

Konsepte Uygun Kına Tepsisi,  Kına Sepeti 

Volkan Ve Konfeti Show

Yaş Kına 

Kuru Kınalar   (Davetli Sayısınca

Tef Ve Şakira Kemerleri  (10 Adet)

Halay Mendilleri  (10 Adet

El Mumları    (12 Adet)

El Gülleri    (10 Adet)

Kına Taçları   (10 Adet)

Davul & Bendir Led Işıklı Davul Showları

Kına Dağıtımı

Organizasyon Genel Planlama Ve Uygulaması

 

" Samimi Güler Yüzlü Hizmet Ve %100 Müşteri Memnuniyeti "