02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

PENDİK DÜĞÜN SALONU FİYATLARI

PENDİK DÜĞÜN SALONU FİYATLARI

 

Düğün hazırlıkları sırasında bütçeler biraz sarsılmaktadır. Bu nedenle düğün aşamasının sonlarına doğru sıkıntılar giderek çoğalmaktadır ve Pendik düğün salonu fiyatları konusunda en uygun faturaları çıkartmaktayız. Düğün konseptleri birçok şekilde yapılmaktadır. Bu konseptler arasında yemekli olanları bulunmaktadır. Yemekli düğünleri iki guruba ayırabiliriz. Bunlardan birincisi ala cart servis bir diğeri ise açık büfe tarzında olandır. Açık büfe fiyatları diğer konsept'e göre daha uygun olmaktadır. Diğer konseptler arasında aperatifli olarak yapabileceğiniz düğün bulunmaktadır. Ya da sadece atıştırmalık ve içecek ikramları ile yapabilecekleriniz. Bütün bu seçenekler arasında bütçenize ve tarzınıza en uygun olanı seçerek bütçenizi zorlamadan hayallerinizdeki düğünü yaşayabilirsiniz.

 

Düğünlerde yapılacak olan hazırlıklardan bir diğeri ise salon giydirmeleridir. Salon giydirmelerini ise gelinin isteği ve zevkine göre yapmaktayız. İstediğiniz renklerde kumaş ve çiçekler ile düğünüzü süsleyerek göz kamaştırıcı olmasını sağlıyoruz. Düğününüzü ister çiçek bahçesi şıklığında isterseniz de dantel ve işlemelerin zarafetinde geçirin. Bütün yapılacak olan şıklıklar, güzellikler ve sunumlar sizin isteğinize ve zevkinize bağlı olarak yapılır. Bu sayede en özel gününüzde özel olun ve şıklıklar içerisinde prensesler ve prensler gibi olun. Sevdikleriniz ve yakınlarınız ise sizin bu güzelliğinize ortak olsun. Pendik düğün salonu fiyatları arasında sizlere sunduğumuz uygun fiyatlar yapmış olduğumuz bütün bu detaylara göre farklılık göstermekteyiz. Bu neden ile bütün bütçelerin istedikleri en özel düğünü yapabilmesi imkânını tanımaktayız.

 

Bize gelip düğününüz için size gerekli olan organizasyonu yapmamızı istediğiniz andan itibaren gerekli olan işleri biz devralmaktayız. İlk olarak düğün için gerekli olan planlama ve organizasyonlarda kullanılacak süslemeler gibi detayları düşünüp hazırlıklarını yaparak sizin üzerinizden büyük bir yükü almaktayız. Bu sayede size kendiniz için daha fazla zaman ayırmanızı sağlayarak kendinize kalan zamanda farklı işlerinizi halletmeniz için yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz bu hizmetler için Pendik düğün salonu fiyatları arasında en uygun olanı sunuyoruz. Düğün için yapmış olduğunuz masraflara daha çok eklemeden uygun ücretlere düğünler düzenleyebilirsiniz. Siz bütçenizi zorlamadan rüyaları süsleyecek düğün yaparak hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara sahip olun. Bu anıları çekeceğimiz fotoğraflar ve kamera çekimleri ile süsleyelim. Hatıralarınızda rüyalar gibi geçirdiğiniz düğününüz olsun ve bu düğün için çok yüksek miktarlarda faturalar ödemeyerek farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilin. Bütçenize uygun ücretler ile birbirinden özel konseptli düğünler yapın ve ömür boyu bu düğünü unutmayın ve hatta yakınlarınıza unutturmayız.