02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik Düğün Salonu

Salonumuz da 500 Kişiye kadar misafirinizi ağırlayabiliyoruz. Pastalı yada Yemekli düğünler için sizlere en güzel düğünleri sunuyoruz.Pendik köprüsüne 3 dk mesafede olan salonumuz şık dizaynı ve profesyonel ekibi ile sizlerin hizmetinde. Pendik bölgesinde düğün salonu arayanlar için en ideal salon olan asır düğün davet salonu sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır. 

PENDİK DÜĞÜN SALONU

 

Pendik düğün salonu birbirlerini seven çiftlerin hayatlarını birleştirecekleri en mutlu günlerinde yanlarındadır. Düğün organizasyonları çiftler için ve onların davetlileri için ömür boyu kalacak bir hatıradır. Bu nedenle evlenecek olan çiftler beklide hayatlarında bir defa yaşayacakları bu mutlu olayın çok güzel ve sorunsuz bir şekilde olmasını isterler. Bu mutlu günlerinde yapılacak birçok organizasyon bulunmaktadır.

Düğünün yapılacağı saat, çiftlerin istek ve zevkleri, düğünün içeriğine göre çok çeşitli birbirinden şık organizasyon türlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çiftlerimiz için özel olarak hazırlanacak pastalarımız ve ikramlarımız bulunmaktadır. Hazırlayacağımız organizasyonlar ile çok şıkı, eğlenceli ve sorunsuz bir düğün yaşanmaktadır.  Daha önceki yapmış olduğumuz organizasyonlar ile başarılarımızı gözler önüne sermekteyiz. Pendik düğün salonu güçlü kadrosu ve şık, güzel organizasyonları ile 365 gün yanınızda.

 

Düğün tarihine yaklaşmadan önce düğün organizasyonun tarihine gün alınması düğün sahipleri açısından daha garanti ve iyi olacaktır. Aksi halde düğün tarihinde boş yer bulmanız zor olabilir. Daha önceden gün alınması yapılacak olan düğünde aksilik yaşanmasının da önüne geçecektir. Organizasyonlarda birbirinden farklı desen ve renklere sahip şık giydirmelerimiz, sunumlar, çiçek ve süslemeler bulunmaktadır.

 

Bütün bu dizaynları işinde profesyonel olan ekibimiz en başarılı şekilde konsepte uygun olarak yapmaktadır. Düğün pastası, müzisyenler, düğün salonun hazırlanması, gelin bekleme odası gibi düğünde gerekli olan bütün organizasyonları yaparak sizlerin başka işler ile uğraşmasına gerek bırakmamaktayız.  Mutlu gününüzde sadece saçınızın nasıl olacağı ve düğündeki heyecanınızı yaşayabilirsiniz. Biz çiftlerin en mutlu günlerinde onların yanında durarak başka işler ile uğraşmalarını engelleyerek onların mutluluklularına mutlu olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Pendik düğün salonu olarak mutlu olacağınız günlerinizde elimizden gelenin daha fazlasını yaparak sizleri daha mutlu etmek ve o anları saklayabilmenizi sağlamaktayız. Düğün sırasında ve öncesinde fotoğraf çekimleri, profesyonel kamera çekimleri yapılır. Müzik için oldukça fazla repertuara sahip sanatçılarımız ve müzisyenlerimiz ile daha önceden çalmasını ve söylenmesiniz istediğiniz müzikler hakkında planlamalar yapabilirsiniz.

 

Düğün esnasında yapılacak olan bütün organizasyonlar için daha önceden gelerek bu işte başarılı olan çalışanlarımız ile zevkinize en uygun olanları seçerek dizayn'ın nasıl olacağını belirleyebilirsiniz. Birde isteğe göre yemekli, aperatifli ya da sadece pasta ve meşrubat ikramlı organizasyonlarımız ile müşterilere farklı seçenekler sunmaktayız. Bu seçenekler arasında bütçenize ve zevkinize en uygun olanı seçebilir bu sayede hem güzel bir organizasyon yapmış olursunuz hem de bütçenizi zorlamamış olursunuz.