02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik Kaynarca Düğün Salonları

Pendik Kaynarca Düğün Salonları

 

Uzun zamandan bu yana Pendik kaynarca düğün salonları arasında en çok güvenilen ve tercih edileni olan Asır Düğün Davet ve Kına Salonu her türlü düğün, kına veya toplantı gibi etkinliklerde müşterilerine hizmet vermektedir. Son derece geniş bir alana sahip olması ve özellikle kalabalık kitlelerin rahat bir şekilde etkinliklerini düzenleyebilmeleri için gerekli her türlü detayın yer aldığı salonumuz birçok etkinliğe başarı ile ev sahipliği yapmıştır.

İnsanların bu en özel günlerini sorunsuz bir şekilde geçirebilmeleri amacı ile hazırlanan ve gereken her türlü detayın yer aldığı salonumuz her sezon son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bu mutlu günlerinde sevdikleri kişileri konforlu ve şık bir ortamda ağırlamak isteyen kişilerin tüm beklentilerinin karşılanacağı şekilde hazırlanan salonumuzda ışıklandırma, ısıtma, soğutma veya havalandırma gibi unsurlar da kesinlikle unutulmamıştır.

Özel Günlerin Değişmez Adresi

İsteyen herkesin yapacakları başvurular ile kiralayabildikleri salonumuzda herkesin rahat bir şekilde zaman geçirebilmeleri bizler için çok önemlidir. Kalabalık katılımlı etkinliklerin değişmez adresi olan ve artık Pendik kaynarca düğün salonları arasında en gözdelerden biri olarak gösterilen salonumuz ile özel günler çok daha keyifli bir şekilde geçmektedir. Hayatlarının en özel günleri için bizleri seçen kişilerin pişman olmamaları için cana başla çalışan ekip arkadaşlarımız müzik, fotoğraf, kamera, güvenlik ve ikram gibi konularda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kendilerine sadece salonumuza gelip kendilerini ağırlamak ve bu mutlu günlerini kutlamak kaldığı için tüm müşterilerimiz evlenecek olan tüm çifterle salonumuzu önermektedirler. Son derece kaliteli bir şekilde dizayn edilmiş olan ve amaca uygun olarak dekore edilmiş olan salonumuz özellikle geniş dans pisti ile de bu mutlu günlerin son derece coşkulu geçmesine olanak tanımaktadır.

Her Türlü Kalabalık Etkinlik İçin Doğru Seçim

Hem mutlu günlerini huzurlu bir şekilde geçirme hem de misafirlerini kaliteli bir ortamda ağırlama olanağı bulan tüm müşterilerimiz tüm bu hizmetleri son derece makul bütçeler ile alabilmenin de keyfini yaşamaktadırlar. Gelen her türlü talepte müşterilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak bizler için öncelik olduğu için verdiğimiz hizmetler de daima beklenen kalite de olmaktadır. Birçok kişi için çok önemli olan ve hayatta bir kez yaşanacak olan bu etkinliklerde seçilecek olan mekân da çok önemli olduğu için herkesi Pendik kaynarca düğün salonlarının en kalitelisi olarak her zaman salonumuza bekliyoruz.

Etiketler: pendik  düğün salonları, pendik düğün salonu, sünnet düğünü kartal, kartal kına gecesi, kartal maltepe civarı düğün salonları, pendik kaynarca düğün salonu,  cevizli düğün salonu, cevizli düğün salonları, düğün salonu cevizli, kına gecesi yapılacak yer, yemekli düğün salonu pendik, pendik merkez düğün salonu, tuzla düğün salonu, pendik civarı düğün salonları, maltepe düğün salonu, maltepe düğün salonları, pendik kartal arası düğün salonları, sünnet düğünü pendik, sünnet düğünü kına gecesi yemekli düğün yemekli sünnet düğünü kına geceleri