02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik Kına Salonu

PENDİK KINA SALONU

 

Kına organizasyonu adetlerimizin vazgeçilmezi arasında bulunduğundan dolayı Pendik kına salonu olarak yapmak istediğiniz her türlü organizasyon ve hazırlıklarda sizlere yardımcı olmaktayız. Kınalar düğünden önce gelinlerin arkadaşları, dostları, aile yakınları ile yapacağı son eğlencedir. Bu eğlencede isteğe göre erkeklerde olabilir ya da sadece bayanlara özel olarak da yapılabilir. Konsept tamamen düğün sahiplerinin adet ve isteklerine bağlı olarak seçilmektedir. Kına gecelerinin daha eğlenceli ve unutulmaz olması için çok farklı eğlenceler ve hazırlıklar yapabilirsiniz. Biz bu hazırlıkları ve eğlenceleri sizler adına hazırlayarak sizlerin daha mutlu olmasını sağlamaktayız. Organizasyon için işinin ehli bir ekip işle çalışmaktayız. Çalışmalarımızı kına günü ve saatinde teslim ederek aksilik yaşanmasının önüne geçiyoruz. Organizasyon için yapılacak olma çalışmalarda düğün sahibinden ve en önemlisi gelinin ta kendisinden fikirler alırız. Bu sayede zevkinize ve isteklerinize uygun çalışmalar yapılmış olur.

 

Pendik kına salonu olarak kına gecenizde giyeceğiniz özel kaftan ve gelinin oturacağı tahtı hazırlıyoruz. Eski zamanlardaki gibi tül ve kadife işlemelerin olduğu tahtı tam olarak düğün salonunun merkezine koyup her davetli tarafından kolay bir şekilde görülmesini sağlamaktayız. Gelinin salona giriş yapacağı yerden oturacağı yere kadar isteğe bağlı olarak taht ile gitmesini sağlayarak hoş bir anı yaşatıyoruz. Gelinin geçeceği yolu özel olarak süslüyoruz. Süslemelerde kullanılacak olan renk ve çiçekleri siz isteğinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Kına gecesinde dağıtılmasını istediğiniz ikramlıkları sizin için biz hazırlayabiliriz. Ayrıca kına gecesine özel olarak davetlilerinizin eğlenebileceği ve eğlenir iken sizlere eşlik edeceği süslemeli tefler ve süsler dağıtıyoruz. Tabi bu konu da yine sizin isteğinize bağlıdır. Hayallerinizde kına gecesinden daha fazlasını yaşayın. Siz hayal edin biz sizin hayallerimizin üzerine profesyonel ekibimiz ile daha fazlasını ekleyerek rüya gibi bir kına gecesi yaşamanızı sağlayalım.

 

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin nasıl bir mekânda yapılacağını ve neler ekleyip neler yapılmasını istediğinizi daha önceden gelip belirleyin. Ayrıca sizin için haz<ırlayacağımız hoş sürprizlere de hazırlıklı olun. Kına gecenizde siz eğlenir iken davetlileriniz sizin ve yapılan organizasyonun güzelliği ile büyülenecek ve hayatları boyunca bu güzel günden bahsedecekler. Siz ise o günü ömrünüz boyu unutmayacak ve hatırladıkça gülerek mutlu olacaksınız. Sizin ve sevdiklerinizin en iyi şekilde eğlenir iken birbirinden şık dizayn ve süslemeler ile gözlerinizin de büyülenmesine aracı olun.  Rüya gibi bir gecede prensesler gibi eğlenin ve davetlilerinizin ağırlanmasını aracılığımız ile sağlayın.