02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Pendik’te kına salonları

PENDİK’TE KINA SALONLARI

 

Pendik’te kına salonları arasında tek olduğumuzu iddia etmiyoruz, gözler önüne seriyoruz. Bunu yapmış olduğumuz kaliteli çalışmalar, birbirinden şık dizaynlar ve sunumlarımızla da ispatlıyoruz. Biz ilk açıldığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin mutluluğuna mutluluk katma amacı ile hizmet veriyoruz. Bundan sonraki adımlarımızda ise başarılı yapmış olduğumuz çalışmalara yenililerini ekleyerek daha da başarılı hizmetler yaparak bizi tercih edenlere farklılıklarımızı yaşatacağız. Kına gecesi en az düğün organizasyonu kadar önemlidir. Gelin kına gecesinde hem eğlenir, hem kuğu gibi süzülür, hem de arkadaşları ile hoş anılara sahip olur. Adetlerimize göre kına gecesinde yapılabilecek birçok organizasyon bulunmaktadır. Biz düğün sahiplerimizin adetlerine yönelik organizasyonlar hazırlayarak onların hem kültürlerini yansıtmasını hem de davetlileri ile eğlenerek gurur duymalarını sağlamaktayız.

 

Pendik’te kına salonları oldukça yoğun olarak bulunsa da biz yaptığımız çalışmalar ve vermiş olduğumuz hizmetler ile adımızdan söz ettirmeye hep başardık. Kına gecenizde en son trend olan süslemeler, davetlilerinize dağıtacağınız küçük hediyeler ve onları ağırlamak için sunacağımız sunumlar ile unutamayacağınız anlara hazır olun. İsteğe bağlı olarak özel gruplarımız ve dans şovlarımız ile daha eğlenceli dakikalar yaşayabilir ve gecenize hareket katabilirsiniz. Çok eskilerde yaşanan kültürleri yaşamak isterseniz eğer sizlere Osmanlıda yaşanan kültürü sunabiliriz. O zamanın özel süslemeli tahtları, gelinin tüller ve şık süslemeler içerisinde oturacağı masası ve sandalyesi, gelinin konseptine uygun olarak davetlilerini ağırlayacağı masaların süslemeleri özel olarak hazırlanmaktadır.

 

Bulunmuş olduğumuz zamanın modasını isteyenlere ise en son çıkan kumaş ve konseptler ile farklı süslemeler yaparak bu organizasyonun şıklığı ve kalitesi ile misafirlerinizin ve sizin gözünüzü kamaştırırız. Özel ve güzel olan bu gecenizin size hatıra kalması için gerekli olan fotoğraf çekimleri, video çekimi ve size özel olarak hazırlanan çerçeveler ile anılarınıza da gerekli olan desteği vermekteyiz. Eğer ister iseniz salonun en çok görülen bölgesinde sizin ve sevdiğinizin anılarını yansıtıp o anlara misafirlerinizin şahit olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz organizasyonları ve değişilikleri sizin ile beraber hazırlayabiliriz. Eğer sizlerde bu güzel organizasyonlardan yararlanmak istiyor iseniz vakit kaybetmeden kına geceniz için yer ayırtın. Daha çok var demeyin. Çünkü böyle organizasyonlara olan talep yoğunluğundan ötürü yer bulamama gibi bir aksilik ile karşılaşmanızı istemeyiz. Daha önceden yapılacak olan hazırlılar ile daha güzel bir organizasyon yaparak daha çok eğlenip mutlu olabilirisiniz. Yapmak istediğiniz organizasyonlar için istediğiniz her an sizlere hizmet vermekteyiz.