02163797972

WHATSAPP'TAN SOR

HABERLER / DUYURULAR

Salonumuzda haberler ve duyurular

Yeşilbağlar Düğün Salonları

Yeşilbağlar Düğün Salonları

 

Asır Düğün Salonu uzun zamandan bu yana Yeşilbağlar düğün salonları olarak verdiği kaliteli hizmetleri ile tüm cemiyetlerin kusursuz geçmesini sağlayan firma ile artık sizde özel günleriniz de yalnız değilsiniz.

Profesyonel ekibi ile her türlü kına, nişan, düğün veya sünnet gibi etkinliklerinizi tam istediğiniz gibi organize eden Asır düğün salonu ile çalışarak sizde bu önemli günleri risk altına atmayın.

İsteğe bağlı olarak İslami usullere göre düzenlenen etkinliklerinizin hazırlanmasında her aşamada titiz bir şekilde çalışan ekip herhangi bir aksilik yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri almaktadırlar. Bu sayede tüm müşterileri cemiyetlerini sorunsuz bir şekilde geçirip misafirlerini en kaliteli şekilde ağırlayabilmektedirler.

Geniş ve havadar yapısı ile her zaman için bu tarz organizasyonların en ideal mekânlarından biri olan Salon Asır, Yeşilbağlar düğün salonları sizler için düzenlenecek etkinlikler kesinlikle unutulmaz olacak.

Bugüne kadar birçok kişiye yardımcı olan Asır düğün salonu, sahip olduğu deneyim ile artık bu özel günleri tam da olması gerektiği gibi organize edebilmektedir. Dekordan ikramlara kadar birçok farlı konuda sizlerden gelen talepleri yerine getirmek için gerekli tüm işlemleri yapan çalışanları davetlileriniz ile birlikte çok özel bir gün geçirmenizi sağlamaktadırlar. Hayatta bir defa yaşanan ve hata payı olmayan bu özel günlerinizde siz de Asır düğün salonu seçerek hazırlık aşamasında çekilen stresi bir kenara bırakıp bu özel günün keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Hayatınızın En Özel Günleri Emin Ellerde

Müşterilerinin taleplerine bağlı olarak düzenlediği cemiyetlere semazen, davul zurna, ilahi grubu, yöresel dans grupları ve buna benzer birçok seçenek ekleyebilmekte olan firmamız her geçen gün çok daha fazla ilgi çekmektedir.

Dileyen herkesin kısa zaman içinde ulaşarak taleplerini iletebildikleri Salon asır özellikle Yeşilbağlar  düğün salonları olarak da hazırladığı muhteşem dekorlar ve ambiyans ile tüm organizasyonları unutulmaz kılabilmektedir.

Bu özel günlerini Asır düğün salonuna emanet etmek isteyen kişiler telefon veya yüz yüze yapılacak olan görüşmeler ile hizmetler hakkında gerekli bilgileri alabilmektedirler. Siz de hemen firma ile iletişime geçin.  Asır düğün salonu farkını en yakından görme fırsatını yakalayarak özel günleriniz için profosyonel bir destek alın.